Start
Sukces na Olimpiadzie Solidarności
Wpisał: Administrator   
20.07.2016.
Wybrany obraz
 
*** TYGRYS REKLAMY 2016 *** AGNIESZKA GBUR 3TE
Wpisał: Kamil Janik   
08.07.2016.
"Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom przedmiotów zawodowych w zawodzie technik organizacji reklamy. To dzięki nim uwierzyłam w to, że jestem w tym dobra! Miałam okazję współorganizować wiele ważnych imprez i sesji zdjęciowych wpisanych w mój zawód. W szczególności chciałabym podziękować Panu Profesorowi Piotrowi Wójcikowi za naukę poprzez praktykę; to wielka przyjemność uczyć się od najlepszych w tej dziedzinie... Kieruję także podziękowania dla Pani Profesor Katarzyny Romanowskiej za teorię".

Agnieszka
 

 
KAMIL BARCZYK *** TYGRYS FOTOGRAFII 2016 ***
Wpisał: Kamil Janik   
08.07.2016.
"Jestem bardzo dumny i szczęśliwy z tego, że jestem Tygrysem ekonomika w zawodzie fototechnik! Cieszę się, że moja praca - masa projektów, filmów, zdjęć oraz godzin poświęconych na to wszystko została właśnie w taki sposób wyróżniona. Bardzo dużo zawdzięczam wszystkim moim nauczycielom z przedmiotów zawodowych, którzy stale mnie mobilizowali, pomagali, dawali sporo rad, dzięki którym praca mogła iść sprawniej i efektywniej.

Uważam, że każdy nauczyciel przedmiotów zawodowych dał mi pewną cegiełkę wiedzy. Dzięki nim potrafię panować nad świadomy kadrem i kompozycją obrazu, potrafię dostosować się do każdych warunków oświetleniowych oraz wykorzystywać do swojej pracy bardzo dużą paletę programów, w których bezproblemowo i płynnie działam. Ważną osobą jest również mój wychowawca Pan Piotr Wójcik, który od pierwszej klasy towarzyszy mi w każdym moim projekcie, wspiera mnie, koordynuje i nadzoruje moją pracę".

Kamil
 


 
*** TYGRYS LOGISTYKI 2016 *** KLAUDIA GOGOLOK (3TF)
Wpisał: Kamil Janik   
08.07.2016.
"Moją inspiracją do nauki tego pięknego zawodu byli wszyscy nauczyciele logistyki z naszej szkoły. Każdy z nich miał swoje wizje i od każdego można było wyciągnąć wartościowe wnioski. Najbardziej jednak pragnę podziękować Pani Profesor Annie Rogowskiej oraz Panu Profesorowi Dariuszowi Kordkowi za odkrycie najpiękniejszych stron logistyki oraz poświęcony czas na przygotowania do konkursów i egzaminu".

Klaudia
 

 
*** TYGRYS EKONOMII 2016 *** KAMIL KOWALCZYK 3TB
Wpisał: Kamil Janik   
08.07.2016.
"Chciałbym podziękować wszystkim nauczycielom ekonomicznych przedmiotów zawodowych. To dzięki zaangażowaniu i poświęconemu przez nich czasu mogłem startować w wielu konkursach. Jednak najbardziej chciałbym podziękować Pani Profesor Urszuli Izdebskiej za motywację, przekazaną wiedzę i wiarę w to, że można wygrać! Bez Państwa pomocy nie osiągnąłbym tego sukcesu".

Kamil
 

 
Podziękowanie
Wpisał: Kamil Janik   
08.07.2016.
 
TERMIN POPRAWKOWY EGZAMINU MATURALNEGO 2016
Wpisał: Administrator   
06.07.2016.
Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej ALBO w części pisemnej, pod warunkiem że:
a)przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony
ORAZ
b)przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

Nie później niż do 12 lipca 2016 r. można złożyć dyrektorowi szkoły pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7a), zgodnie z deklaracją ostateczną.

Załącznik 7a można pobrać ze strony internetowej www.oke.wroc.pl lub w sekretariacie szkoły.

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się 23 sierpnia 2016 r. Miejsce przeprowadzenia egzaminu pisemnego podane będzie na stronie www.oke.wroc.pl do 10 sierpnia 2016 r.

Część ustna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym z języka polskiego oraz z języków obcych nowożytnych, odbędzie się między 24 a 26 sierpnia 2016 r. na terenie szkoły.
 
Gratulacje dla zwycięzców konkursu OPTA DATA!
Wpisał: Kamil Janik   
30.06.2016.
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego przedstawiciele firmy OPTA DATA wręczyli nagrody w konkursie na gadżet reklamowy. W tym roku szkolnym podpisano współpracę z firmą :)

  • I MIEJSCE (bon na 500 zł) *Agata Kubicka i Natalia Kajdana (3TA)
  • II MIEJSCE (bon na 300 zł) *Agata Krasek (1TE)
  • III MIEJSCE (bon na 200 zł) *Michalina Kąpała (3TA)
  • Wyróżnienie: Katarzyna Jacheć (3TA), Julia Gurbierz (2TA), Agnieszka Hoffmann (2TA), Maja Kostrzewa (1TA), Wiktoria Reuss (1TA).
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1681

Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-07-26
USD 3,9682 -0,04%
EUR 4,3694 +0,22%
CHF 4,0299 +0,06%
GBP 5,2066 -0,30%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl