Start
Plan lekcji
Wpisał: Kamil Janik   
21.10.2016.
Informujemy, że w zakładce Plan lekcji został opublikowany nowy plan obowiązujący od 24 października br.
 
Spotkanie z predstawicielami Stowarzyszenia Księgowych
Wpisał: Izabela Tkocz   
20.10.2016.
12 października 2016r. odbyło się pierwsze spotkanie klasy I „d” o specjalności technik ekonomista z przedstawicielami instytucji patronackiej Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce oddział w Opolu Prezesem Sebastianem Kusiem i Dyrektorem Biura Ireneuszem Raczykiem . Głównym zamiarem spotkania było zapoznanie uczniów z działalnością Stowarzyszenia na terenie Polski i województwa opolskiego. Ponadto uczniowie poinformowani zostali o zasadach patronatu i celowości takiej współpracy. Panowie odpowiadali na szereg pytań stawianych przez uczniów , między innymi o pomoc w poszukiwaniu praktyk zawodowych, pracę księgowego, kwalifikacje zawodowe księgowych , urokach tego zawodu a również o wysokość zarobków. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie otrzymali notesy, długopisy z logo SKwP i pamiątkowe foldery . Spotkania takie będą odbywały się cyklicznie i już umówiono się na następne w styczniu 2017r. Goście , jak i uczniowie mają nadzieję, że patronat przyniesie wiele pozytywnych efektów , a w przyszłości mądrych i odpowiedzialnych księgowych.
Wychowawca – Danuta Łubińska
 


 
Fototechnicy pozdrawiają z WARSZAWY!
Wpisał: Administrator   
20.10.2016.
 
Wybrany obraz
Klasa 4TA i wychowawcy bardzo ciepło pozdrawiają EKONOMIK :) Za nami Centrum Nauki KOPERNIK, Muzeum Powstania Warszawskiego, Fotoplastikon i film "Ostatnia rodzina" Jana Matuszyńskiego. Przed nami jeszcze Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Konkurs 'Check Your English with Cambridge English'
Wpisał: Izabela Tkocz   
18.10.2016.
Konkurs 'Check Your English with Cambridge English' odbędzie się 19.10.2016r tj. środa na 2. godzinie lekcyjnej w sali 55.
 
Konkurs 'Check Your English with Cambridge English'
Wpisał: Izabela Tkocz   
13.10.2016.
Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie 'Check Your English with Cambridge English'. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którym daje szansę sprawdzenia ich poziomu z języka angielskiego. Będzie on przeprowadzany na dwóch różnych poziomach: B2 i C1. Pierwszy etap to będą eliminacje wewnątrzszkolne, które odbędą się 19.10. 2016 r.

Najlepsi uczestnicy na każdym z poziomów wezmą udział w II etapie, który przeprowadzony zostanie pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego z wykorzystaniem oryginalnych testów Cambridge English. Zdobywcy trzech pierwszych mają okazję zdobyć voucher na jeden z egzaminów: Cambridge English: First lub Cambridge English: Advanced, duże zniżki na te egzaminy i inne nagrody.

Więcej informacji i zgłoszenia do konkursu przyjmują Pan Sylwester Strzelec oraz Pan Jarosław Matusz oraz nauczyciele języka angielskiego
 

 
VI EDYCJA OLIMPIADY MEDIALNEJ
Wpisał: Administrator   
13.10.2016.
 Wybrany obraz
Temat przewodni szóstej edycji brzmi: Polska w mediach, media w Polsce.
Tematyka tej edycji będzie obejmować zarówno media państwowe PRL-u, w tym cenzurę i wydawnictwa i inicjatywy wolnościowe, ale również media przed I Wojną Światową, Dwudziestolecie międzywojenne i czasy II Wojny Światowej. Szczególną uwagę chcemy zwrócić na to, jak Polacy prezentowali i prezentują treści dotyczące swojej ojczyzny, ale także na obce wpływy, które były w tych czasach obecne w polskich mediach.
Czy historia mediów ma wpływ na ich obecny kształt?
Zgłoszenia do OM proszę zgłaszać indywidualnie do Pana Piotra Wójcika. Termin zgłoszeń - 25 października 2016.
http://olimpiada-medialna.edu.pl/
 
GŁOSOWANIE TRWA!
Wpisał: Administrator   
13.10.2016.
Wybrany obraz
Zapraszamy wszystkich - mobilizujemy siły!
Pobierajcie karty do głosowania w sekretariacie szkoły!
Głosowanie potrwa do 23 października br.

 
Dzień Edukacji Narodowej 2016
Wpisał: Administrator   
13.10.2016.
Wybrany obraz
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1739

Współpracujemy z
Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-10-21
USD 3,9800 +1,12%
EUR 4,3300 +0,26%
CHF 4,0002 +0,55%
GBP 4,8665 +0,76%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl