Start
KONKURS NA GADŻET REKLAMOWY!!!
Wpisał: Izabela Tkocz   
25.05.2016.
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez naszego partnera - firmę OPTA DATA! Konkurs polega na zaprojektowaniu ciekawego, unikatowego, funkcjonalnego gadżetu reklamowego dla firmy. Gadżet powinien przyciągać uwagę, być atrakcyjny dla każdego, a przede wszystkim użyteczny. Projekt możesz wykonać w dowolnym programie graficznym, ale ostateczną wersję zapisz w formacie pdf (w pliku powinno być także imię i nazwisko, klasa oraz krótki opis pomysłu).

Opta data Sp. z o.o. jest częścią grupy opta data GmbH należącej do czołowych przedsiębiorstw ds. rozliczeń oraz usług IT w Niemczech. Spółka oferuje usługi outsourcingowe związane z obsługą klienta w zakresie rozliczeń w branży medycznej jak i telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego. Rozliczenia oferują tylko na rynku niemieckim.

Aktualne materiały reklamowe firmy to: długopisy, smycze, notesy A6, ulotki, roll-upy, parasole, cukier gronowy.Potrzebujesz informacji szczegółowych? Zgłoś się do Pana Piotra Wójcika lub napisz pytanie na FB ekonomika.
 

 
Gorączka Złota
Wpisał: Administrator   
23.05.2016.
Wybrany obraz
 
Praktyki zawodowe w Bolonii
Wpisał: Administrator   
23.05.2016.
Wybrany obraz
Praktyki w Bolonii trwają 2 tygodnie i odbywają się w następujących zawodach: fototechnik, ekonomista, logistyk. Uczniowie zazwyczaj pracują rano, potem przygotowują wspólnie posiłki w hostelu lub chodzą do pizzerii na miasto. Po południu zwiedzają Bolonię, podziwiają architekturę, odwiedzają muzea oraz próbują włoskiej kawy i lokalnych potraw... W weekendy natomiast... wyruszają w dalsze wojaże np.: do Wenecji czy Modeny, gdzie podziwiać można super szybkie samochody marki Ferrari.
Wybrany obraz
- Tomasz Świstak -
"Praktyka z Erasmusa bardzo mi się podoba. Pozwoliła mi ona osiągnąć zamierzone cele oraz spełnić swoje marzenia odnośnie wizyty we Włoszech. Podczas godzin pracy realizuję zadania adekwatne do mojego zawodu!".
- Bartosz Placek -
"Praktyki we Włoszech z projektu Erasmus uważam za udane, gdyż jest to niezwykle przyjemny sposób by poznać nową kulturę, ludzi oraz sposób pracy w poszczególnych zawodach. Otaczają mnie tutaj sami życzliwi ludzie, którzy nie rzucają mi kłód pod nogi - wręcz przeciwnie, zawsze są gotowi wyciągnąć pomocną dłoń czy udzielić cennych wskazówek".
- Natalia Lyga -
"Wykorzystywałam wiedzę poznaną wcześniej w Ekonomiku oraz zobaczyłam jak logistyka wygląda w praktyce. Uczestniczyłam w przyjęciu towarów do magazynu, w składowaniu i pakowaniu".
- Agata Kubicka i Aleksander Moskalik -
"Na praktykach w naszym zakładzie uczymy się obsługi wielu programów graficznych. Obsługujemy również sprzęty do drukowania, które można znaleźć w dużych drukarniach. Uczymy się procesów, które zachodzą w trakcie produkcji i postprodukcji grafik".
Czytaj całość…
 
Międzynarodowe znajomości to świetna sprawa!
Wpisał: Administrator   
23.05.2016.
Grupa uczniów Ekonomika ucząca się w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista już od ponad tygodnia przebywa na praktykach zagranicznych w Wiedniu w ramach projektu "Odważnie do Europy - międzynarodowe praktyki zawodowe szansą dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych".
Wybrany obraz

Dawid - korespondencja ze stażu w Austrii:
"Na początku wyjazdu miałem obawy, że sobie nie poradzę ale już po pierwszym dniu łatwo zakomunikowałem się ze wszystkimi pracownikami w firmie. Zadania w firmie są ciekawe, dopasowane idealnie dla praktyk. Ludzie w całym Wiedniu są bardzo otwarci i towarzyscy. Z chęcią oprowadzili Nas po mieście i pokazali ciekawe miejsca.
Różnorodność kulturowa nie jest tutaj żadnym problemem, każdy człowiek jest otwarty i uśmiechnięty. Poznałem tutaj znajomych, którzy są różnych wyznań i kolorów skóry, jednak nie było to dla Nas przeszkodą aby wymienić się numerami i spotykać się częściej.Międzynarodowe znajomości to świetna sprawa, możemy używać języka angielskiego albo niemieckiego...".
 
Wybrany obraz
Czytaj całość…
 
Dziennik praktyk zawodowych
Wpisał: Administrator   
18.05.2016.

Klasy, które idą na praktyki zawodowe w terminie 30.05-10.06.2016 r. proszone są o przygotowanie oraz przeniesienie dzienników praktyk zawodowych do piątku 20.05.2016 r. do s.19 do pana Remigiusza Janika.

Dziennik należy uzupełnić o pierwszą i ostatnią stronę wg wzoru dziennik_praktyk_zawodowych.pdf

 
Kwalifikacyjne kursy zawodowe 2016/2017
Wpisał: Administrator   
16.05.2016.
 
Opolska debata o edukacji - reportaż.
Wpisał: Izabela Tkocz   
15.05.2016.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”, którego organizatorem był Wojewoda Opolski we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty w Opolu. Za realizację materiału wideo odpowiedzialni byli uczniowie klasy 3TA - Kamil Barczyk i Marcin Chmurowski. Relację fotograficzną opracowały Julia Jezierny i Barbara Gawlik z 2TA.

Zobacz...
 

 
PROGRAM STYPENDIÓW AKADEMICKICH
Wpisał: Administrator   
12.05.2016.
Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia przyznaje stypendia dla studentów. Pomoc na początku studiów jest bardzo ważna, zwłaszcza, gdy konieczna jest zmiana mieszkania i rozpoczęcia życia na własny rachunek, dlatego program jest adresowany do maturzystów, którzy:
  • Mają ambicje i aspiracje
  • Zostali właśnie przyjęci na pierwszy rok studiów stacjonarnych na Polskiej uczelni wyższej
  • Mieszkają na wsiach lub w miastach do 30 tys. mieszkańców
  • Pochodzą z rodzin o niskich dochodach
  • A dodatkowo spełniają pozostałe warunki określone w Statucie i w Regulaminie
Szczegóły znajdziecie na stronie https://www.fejj.pl. Informacji udziela również p. Beata Wiśniewska.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1647

Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-05-25
USD 3,9684 -0,26%
EUR 4,4238 -0,55%
CHF 4,0000 -0,26%
GBP 5,8139 +0,55%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl