Start Osiągnięcia sportowe

PostHeaderIcon
Nasze osiągnięcia

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2010/11

Zanim podsumujemy nasz sportowy rok, wielkie podziękowania należą się Radzie Rodziców, a w szczególności Panu Piotrowi Rusinowi, za wspieranie sportu szkolnego oraz ufundowanie medali i Pucharów na szkolne imprezy sportowe w szachach, tenisie, siatkówce dziewcząt oraz akcji odchudzamy szkołę. Dziękujemy także za wodę na zawody i nowy sprzęt sportowy wykorzystywany do codziennych zajęć WF.

Podziękowania należą się również Panu Adamowi Skwirze, administratorowi strony sportowej, dzięki któremu możecie na bieżąco śledzić szkolne informacje sportowe.

Dziękujemy sportowcom za zaangażowanie i wiele radości, którą dostarczyli nam w tym roku szkolnym. Życzymy wspaniałych i aktywnych wakacji, pamiętając przy tym o bezpieczeństwie.

Nauczyciele WF

Więcej…

 

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2009/2010


NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE 2009/2010

III MIEJSCE W MIEŚCIE w sporcie dziewcząt

Na 14 szkół (powtórzony sukces z ubiegłego roku)

Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywa się w 11 dyscyplinach sportowych.

Jola Szubert i Jacek Błachut zwyciężyli w Plebiscycie na 8 najlepszych sportowców SPG

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA:

1. Srebrny medal Aneta Wotzko w tenisie stołowym – opiekun J. Ficek

2. Srebrny medal w siatkówce plażowej J. Szubert 3f i A. Augsburg 3g – opiekun J. Ułamek

3. V miejsce Kristina Krok w Lekkiej Atletyce – skok wzwyż – opiekun J. Pyka

4. VI miejsce Jacek Błachut – biegi przełajowe 3000 m – opiekun J. Pyka

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH MIASTA:

1. Złoty medal w siatkówce plażowej - Aleksandra Augsburg 3g i Jolanta Szubert 3f - opiekun J. Ficek

2. Złoty medal - Jacek Błachut w biegach przełajowych na 2000 m – opiekun J. Pyka

3. I miejsce drużynowo w t. stołowym dziewcząt:

(Jola Szubert, Aneta Wocko, Ewelina Macha, Nikola Peszka) – opiekun J. Ficek

4. III miejsce drużynowo w szachach dziewcząt - opiekun K. Nawarecka

5. III miejsce drużynowo w LA dziewcząt - opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

7. Brązowy medal w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

8. Brązowy medal w tenisie stołowym – debel ( Aneta Wotzko i Jola Szubert ) - opiekun J. Ficek

9. Brązowy medal w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców - opiekun K. Bartnik

10. Brązowe medale w LA: Kristina Krok 1c –skok wzwyż, Katarzyna Iwach 2a bieg na 100 m, opiekun J. Pyka

11. Brązowy medal w LA Jacek Błachut 1d – bieg na 400 m - opiekun W. Aksamit

12. 4 miejsce w LA ( Jola Szubert 3f -pchnięcie kulą), Dominika Kulig 1b (2x 4m -trójskok i skok w dal), Natalia Rutkowska 3a -rzut oszczepem, Brygida Przybyła 1500 m biegi przełajowe –opiekun J. Pyka

13. 4 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x600 dziewcząt - opiekun J. Pyka

14. 4 miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

15. 4 miejsce w Szkolnej Lidze SKS w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

16. 4 miejsce drużynowo w siatkówce plażowej dziewcząt - opiekun J. Ficek

SUKCESY W MISTRZOSTWACH SZKOŁY:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator turnieju: J. Ficek

1 MIEJSCE: ANETA WOTZKO kl.1C

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator turnieju: K. Bartnik

1 MIEJSCE: SZTANGIER WOJCIECH kl 1D

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1 MIEJSCE: MAŁGORZATA PRZYBYŁA kl. 3g CHŁ: 1MIEJSCE: GRZEGORZ GRYC kl. 4e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka

1 miejsce: KLASA 1B

 

NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE 2009/2010

III MIEJSCE W MIEŚCIE w sporcie dziewcząt

Na 14 szkół (powtórzony sukces z ubiegłego roku)

Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywa się w 11 dyscyplinach sportowych.

Jola Szubert i Jacek Błachut zwyciężyli w Plebiscycie na 8 najlepszych sportowców SPG

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA:

1. Srebrny medal Aneta Wotzko w tenisie stołowym – opiekun J. Ficek

2. Srebrny medal w siatkówce plażowej J. Szubert 3f i A. Augsburg 3g – opiekun J. Ułamek

3. V miejsce Kristina Krok w Lekkiej Atletyce – skok wzwyż – opiekun J. Pyka

4. VI miejsce Jacek Błachut – biegi przełajowe 3000 m – opiekun J. Pyka

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH MIASTA:

1. Złoty medal w siatkówce plażowej - Aleksandra Augsburg 3g i Jolanta Szubert 3f - opiekun J. Ficek

2. Złoty medal - Jacek Błachut w biegach przełajowych na 2000 m – opiekun J. Pyka

3. I miejsce drużynowo w t. stołowym dziewcząt:

(Jola Szubert, Aneta Wocko, Ewelina Macha, Nikola Peszka) – opiekun J. Ficek

4. III miejsce drużynowo w szachach dziewcząt - opiekun K. Nawarecka

5. III miejsce drużynowo w LA dziewcząt - opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

7. Brązowy medal w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

8. Brązowy medal w tenisie stołowym – debel ( Aneta Wotzko i Jola Szubert ) - opiekun J. Ficek

9. Brązowy medal w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców - opiekun K. Bartnik

10. Brązowe medale w LA: Kristina Krok 1c –skok wzwyż, Katarzyna Iwach 2a bieg na 100 m, opiekun J. Pyka

11. Brązowy medal w LA Jacek Błachut 1d – bieg na 400 m - opiekun W. Aksamit

12. 4 miejsce w LA ( Jola Szubert 3f -pchnięcie kulą), Dominika Kulig 1b (2x 4m -trójskok i skok w dal), Natalia Rutkowska 3a -rzut oszczepem, Brygida Przybyła 1500 m biegi przełajowe –opiekun J. Pyka

13. 4 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x600 dziewcząt - opiekun J. Pyka

14. 4 miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

15. 4 miejsce w Szkolnej Lidze SKS w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

16. 4 miejsce drużynowo w siatkówce plażowej dziewcząt - opiekun J. Ficek

SUKCESY W MISTRZOSTWACH SZKOŁY:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator turnieju: J. Ficek

1 MIEJSCE: ANETA WOTZKO kl.1C

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator turnieju: K. Bartnik

1 MIEJSCE: SZTANGIER WOJCIECH kl 1D

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1 MIEJSCE: MAŁGORZATA PRZYBYŁA kl. 3g CHŁ: 1MIEJSCE: GRZEGORZ GRYC kl. 4e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka

1 miejsce: KLASA 1B

 

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2008/2009

NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTOWE

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

3 MIEJSCE !!!

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE DZIEWCZĄT SZKÓŁ ŚREDNICH

W MIEŚCIE OPOLU

( rywalizuje 14 SZKÓŁ ponadgimnazjalnych w Opolu -> w 11 dyscyplinach )

1 miejsce PLO VI w Opolu

II miejsce PLO 2 w Opolu (  pokonując naszą szkołę jedynie o 0,5 pkt. )

SUKCESY NA SZCZEBLU SZKOLNYM:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator  turnieju: J. Ficek

1. Milena Krawczyk kl. 3a (3 rok z rzędu !!!)  / 2 miejsce: M. Maibach kl. 4e / 3 miejsce: J. Szubert 2f

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator  turnieju: K. Bartnik

1. Mateusz Raczek kl. 4f  / 2 miejsce: Tomasz Berlik kl. 3a / 3 miejsce:  Okoń Józef kl. 3g

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator  turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1. Katarzyna Wiącek kl. 3g / 2. Weronika Skorupa kl. 3d / 3. Małgorzata Przybyła  kl. 2f

CHŁ: 1. Wojciech Jakiel kl. 2a / 2. Łukasz Pycyna kl. 1e / 3. Grzegorz Gryc klasa 3e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka, J. Ficek, K. Nawarecka

1 miejsce: KLASA 1A ! / 2 miejsce: KLASA 1E / 3 miejsce: KLASA 1C

5. Mistrzostwa Szkoły w siatkówce drużyn mieszanych: Samorząd oraz W. Aksamit, J. Ułamek

1 miejsce: KLASA  2F ! / 2 miejsce: KLASA 1D / 3 miejsce: KLASA 2B

6. Dzień Sportu organizator: K. Nawarecka

1 miejsce: KLASA 1E  ! / 2 miejsce: KLASA 2A /  3 miejsce: KLASA 1C

SUKCESY NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

1. Złoty medal 4 rok z rzędu !!!!! w siatkówce plażowej klas 3 i 4

(Para: Patrycja Wicher i Zuzanna Kupczyk kl. 4e) opiekun J. Ficek

 

1. Srebrny medal w LA w biegu na 400 m) Przybyła Brygida kl. 1e opiekun J. Pyka

2. Srebrny medal w LA w biegu na 1500m) Kurpierz Krystyna kl. 2g opiekun J. Pyka

3. Srebrny medal w LA w b. przełajowym na 2000 m) Tomasz Berlik kl. 3a opiekun J. Pyka

4. Srebrny medal w siatkówce dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

5. Srebrny medal w piłce nożnej dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

6. II miejsce w szkolnej miejskiej Lidze SKS

-> reprezentacja Szkoły (amatorek) w siatkówce opiekun J. Ficek

 

1. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2

(Para: Jolanta Szubert kl. 2f i Aleksandra Augsburg kl. 2g) opiekun J. Ficek

2. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4

(Para: Krawczyk Milena kl. 3a i Magdalena Iłczyk kl. 4f) opiekun J. Ficek

3. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

4. Brązowy medal w piłce nożnej chł. -> reprezentacja Szkoły opiekun K. Bartnik

5. Brązowy medal w LA w b.przełajowym na 1500 m) Paula Gawroniuk kl.3a opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w LA w biegu na 200 m) Chodyniecka Marta kl. 2c opiekun J. Pyka

 

1. 4 MIEJSCE: w piłce ręcznej dziewcząt -> reprezentacja Szkoły opiekun W. Aksamit

2. 4 MIEJSCE: w szachach dz. Katarzyna Wiącek kl. 3g opiekun K. Nawarecka

3. 4 MIEJSCE: w tenisie stołowym -> para: J. Szubert 2g i M.Krawczyk 3a opiekun J. Ficek

 

SUKCESY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM:

1. 4 miejsce w siatkówce plażowej dz. (Para: M. Iłczyk IVf i P. Wicher IVe)  opiekun: J. Ficek

2. 5 miejsce w siatkówce dziewcząt (reprezentacja szkolna)  opiekun: J. Ficek

3. Awans do ½ finału wojewódzkiego w tenisie stołowym J. Szubert kl. 2f opiekun: J. Ficek

4. Awans do finału wojewódzkiego w p. nożnej dz. (reprezentacja szkolna) opiekun: J. Ficek

5. Awans do finału wojewódzkiego w LA opiekun J. Pyka

( Marta Chodyniecka 2c, Krystyna Kurpierz 2f, Brygida Przybyła 1e )

 

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2007/2008

NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Historyczne 1 miejsce w Licealiadzie dziewcząt.

( rywalizuje 13 Szkół z Opola w 11 dyscyplinach sportowych objętych współzawodnictwem )

 

SUKCESY NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

 

1.   Złoty medal w piłce nożnej dz.                               (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

2.   Złoty medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4 dz.   (Para: P. Wicher i Z. Kupczyk kl. 3e) opiekun J. Ficek

( w/w to również Mistrzynie z 2006 r. i 2007 r. )

3.   Złoty medal w LA dz. w biegu na 800 metrów             (Gawroniuk Paulina kl. 2e) opiekun J. Pyka

4.   Złoty medal w siatkówce chł.                                          (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ułamek

 

5.   Srebrny medal w LA dz. w skoku wzwyż                         (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

6.   Srebrny medal w LA dz. w biegu na 200 metrów            (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

7.   Srebrny medal w siatkówce dz.                           (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

8.   Srebrny medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 chł.  (Para: M. Śnigórski i A. Parcej kl. 2f) opiekun J. Ułamek

9.   II miejsce drużynowo w LA indyw. Biegi przełajowe            ( reprezentacja szkoły ) opiekun J. Pyka

 

10. Brązowy medal w tenisie stołowym w deblu dz.            (Para: P. Kania 2e i J. Szubert J. 1f) opiekun J. Ficek

11. Brązowy medal w piłce ręcznej dz.                               (reprezentacja szkolna)             opiekun: W. Aksamit

12. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dz.                    (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

13. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 dz.   (Para: J. Szubert 1f i A. Augsburg 1g) opiekun J. Ficek

14. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4. dz.  (Para: M. Iłczyk i D. Duda kl. 3f) opiekun J. Ficek

15. Brązowy medal w LA – rzut oszczepem                        ( M. Iłczyk ) opiekun J. Pyka

16. 3 miejsce drużynowo w LA dz.                          ( reprezentacja szkoły ) opiekun J. Pyka

 

SUKCESY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM:

1.   Srebrny medal w piłce nożnej dz.                                (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

2.   Srebrny medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4 dz.   (Para: P. Wicher i Z. Kupczyk kl. 3e) opiekun J. Ficek

 

3.   Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 chł.  (Para: M. Śnigórski i A. Parcej kl. 2f) opiekun J. Ułamek

4.   Brązowy medal w LA dz. w biegu na 800 metrów             (Gawroniuk Paulina kl. 2e) opiekun J. Pyka

 

5.   4 miejsce w siatkówce dz.                                       (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

6.   4 miejsce w LA dz. w skoku wzwyż                          (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

7.   4 miejsce w LA dz. w biegu na 200 metrów              (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Zuzanna Kupczyk kl. 3e – wytypowana do Plebiscytu na najlepszego ucznia sportowca Miasta Opola

- wyróżnienie w finale Mistrzostw Miasta Opola w siatkówce

- najlepsza zawodniczka w Mistrzostwach Miasta Opola w siatkówce plażowej

Maibach Mariola kl. 3e – wyróżnienie w finale Mistrzostw Miasta Opola w piłce nożnej

Banasik Ewa kl. 2d -  Nagroda dla najlepszej bramkarki w piłce nożnej w Mistrzostwach Województwa

Krawczyk Milena 2a - Nagroda dla najlepszej bramkarki w piłce ręcznej w Mistrzostwach Opola

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 2