Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2009/2010

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2009/2010


NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE 2009/2010

III MIEJSCE W MIEŚCIE w sporcie dziewcząt

Na 14 szkół (powtórzony sukces z ubiegłego roku)

Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywa się w 11 dyscyplinach sportowych.

Jola Szubert i Jacek Błachut zwyciężyli w Plebiscycie na 8 najlepszych sportowców SPG

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA:

1. Srebrny medal Aneta Wotzko w tenisie stołowym – opiekun J. Ficek

2. Srebrny medal w siatkówce plażowej J. Szubert 3f i A. Augsburg 3g – opiekun J. Ułamek

3. V miejsce Kristina Krok w Lekkiej Atletyce – skok wzwyż – opiekun J. Pyka

4. VI miejsce Jacek Błachut – biegi przełajowe 3000 m – opiekun J. Pyka

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH MIASTA:

1. Złoty medal w siatkówce plażowej - Aleksandra Augsburg 3g i Jolanta Szubert 3f - opiekun J. Ficek

2. Złoty medal - Jacek Błachut w biegach przełajowych na 2000 m – opiekun J. Pyka

3. I miejsce drużynowo w t. stołowym dziewcząt:

(Jola Szubert, Aneta Wocko, Ewelina Macha, Nikola Peszka) – opiekun J. Ficek

4. III miejsce drużynowo w szachach dziewcząt - opiekun K. Nawarecka

5. III miejsce drużynowo w LA dziewcząt - opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

7. Brązowy medal w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

8. Brązowy medal w tenisie stołowym – debel ( Aneta Wotzko i Jola Szubert ) - opiekun J. Ficek

9. Brązowy medal w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców - opiekun K. Bartnik

10. Brązowe medale w LA: Kristina Krok 1c –skok wzwyż, Katarzyna Iwach 2a bieg na 100 m, opiekun J. Pyka

11. Brązowy medal w LA Jacek Błachut 1d – bieg na 400 m - opiekun W. Aksamit

12. 4 miejsce w LA ( Jola Szubert 3f -pchnięcie kulą), Dominika Kulig 1b (2x 4m -trójskok i skok w dal), Natalia Rutkowska 3a -rzut oszczepem, Brygida Przybyła 1500 m biegi przełajowe –opiekun J. Pyka

13. 4 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x600 dziewcząt - opiekun J. Pyka

14. 4 miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

15. 4 miejsce w Szkolnej Lidze SKS w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

16. 4 miejsce drużynowo w siatkówce plażowej dziewcząt - opiekun J. Ficek

SUKCESY W MISTRZOSTWACH SZKOŁY:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator turnieju: J. Ficek

1 MIEJSCE: ANETA WOTZKO kl.1C

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator turnieju: K. Bartnik

1 MIEJSCE: SZTANGIER WOJCIECH kl 1D

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1 MIEJSCE: MAŁGORZATA PRZYBYŁA kl. 3g CHŁ: 1MIEJSCE: GRZEGORZ GRYC kl. 4e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka

1 miejsce: KLASA 1B

 

NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY SPORTOWE 2009/2010

III MIEJSCE W MIEŚCIE w sporcie dziewcząt

Na 14 szkół (powtórzony sukces z ubiegłego roku)

Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywa się w 11 dyscyplinach sportowych.

Jola Szubert i Jacek Błachut zwyciężyli w Plebiscycie na 8 najlepszych sportowców SPG

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA:

1. Srebrny medal Aneta Wotzko w tenisie stołowym – opiekun J. Ficek

2. Srebrny medal w siatkówce plażowej J. Szubert 3f i A. Augsburg 3g – opiekun J. Ułamek

3. V miejsce Kristina Krok w Lekkiej Atletyce – skok wzwyż – opiekun J. Pyka

4. VI miejsce Jacek Błachut – biegi przełajowe 3000 m – opiekun J. Pyka

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH MIASTA:

1. Złoty medal w siatkówce plażowej - Aleksandra Augsburg 3g i Jolanta Szubert 3f - opiekun J. Ficek

2. Złoty medal - Jacek Błachut w biegach przełajowych na 2000 m – opiekun J. Pyka

3. I miejsce drużynowo w t. stołowym dziewcząt:

(Jola Szubert, Aneta Wocko, Ewelina Macha, Nikola Peszka) – opiekun J. Ficek

4. III miejsce drużynowo w szachach dziewcząt - opiekun K. Nawarecka

5. III miejsce drużynowo w LA dziewcząt - opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

7. Brązowy medal w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

8. Brązowy medal w tenisie stołowym – debel ( Aneta Wotzko i Jola Szubert ) - opiekun J. Ficek

9. Brązowy medal w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców - opiekun K. Bartnik

10. Brązowe medale w LA: Kristina Krok 1c –skok wzwyż, Katarzyna Iwach 2a bieg na 100 m, opiekun J. Pyka

11. Brązowy medal w LA Jacek Błachut 1d – bieg na 400 m - opiekun W. Aksamit

12. 4 miejsce w LA ( Jola Szubert 3f -pchnięcie kulą), Dominika Kulig 1b (2x 4m -trójskok i skok w dal), Natalia Rutkowska 3a -rzut oszczepem, Brygida Przybyła 1500 m biegi przełajowe –opiekun J. Pyka

13. 4 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x600 dziewcząt - opiekun J. Pyka

14. 4 miejsce w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt - opiekun J. Ficek

15. 4 miejsce w Szkolnej Lidze SKS w siatkówce dziewcząt - opiekun J. Ficek

16. 4 miejsce drużynowo w siatkówce plażowej dziewcząt - opiekun J. Ficek

SUKCESY W MISTRZOSTWACH SZKOŁY:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator turnieju: J. Ficek

1 MIEJSCE: ANETA WOTZKO kl.1C

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator turnieju: K. Bartnik

1 MIEJSCE: SZTANGIER WOJCIECH kl 1D

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1 MIEJSCE: MAŁGORZATA PRZYBYŁA kl. 3g CHŁ: 1MIEJSCE: GRZEGORZ GRYC kl. 4e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka

1 miejsce: KLASA 1B