Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2008/2009

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2008/2009

NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTOWE

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

3 MIEJSCE !!!

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE DZIEWCZĄT SZKÓŁ ŚREDNICH

W MIEŚCIE OPOLU

( rywalizuje 14 SZKÓŁ ponadgimnazjalnych w Opolu -> w 11 dyscyplinach )

1 miejsce PLO VI w Opolu

II miejsce PLO 2 w Opolu (  pokonując naszą szkołę jedynie o 0,5 pkt. )

SUKCESY NA SZCZEBLU SZKOLNYM:

1. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt: organizator  turnieju: J. Ficek

1. Milena Krawczyk kl. 3a (3 rok z rzędu !!!)  / 2 miejsce: M. Maibach kl. 4e / 3 miejsce: J. Szubert 2f

2. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców: organizator  turnieju: K. Bartnik

1. Mateusz Raczek kl. 4f  / 2 miejsce: Tomasz Berlik kl. 3a / 3 miejsce:  Okoń Józef kl. 3g

3. Mistrzostwa Szkoły w szachach dz. i chł.: organizator  turnieju: K. Nawarecka

DZ: 1. Katarzyna Wiącek kl. 3g / 2. Weronika Skorupa kl. 3d / 3. Małgorzata Przybyła  kl. 2f

CHŁ: 1. Wojciech Jakiel kl. 2a / 2. Łukasz Pycyna kl. 1e / 3. Grzegorz Gryc klasa 3e

4. Mistrzostwa Szkoły kl. 1 w siatkówce dziewcząt: organizator: J. Pyka, J. Ficek, K. Nawarecka

1 miejsce: KLASA 1A ! / 2 miejsce: KLASA 1E / 3 miejsce: KLASA 1C

5. Mistrzostwa Szkoły w siatkówce drużyn mieszanych: Samorząd oraz W. Aksamit, J. Ułamek

1 miejsce: KLASA  2F ! / 2 miejsce: KLASA 1D / 3 miejsce: KLASA 2B

6. Dzień Sportu organizator: K. Nawarecka

1 miejsce: KLASA 1E  ! / 2 miejsce: KLASA 2A /  3 miejsce: KLASA 1C

SUKCESY NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

1. Złoty medal 4 rok z rzędu !!!!! w siatkówce plażowej klas 3 i 4

(Para: Patrycja Wicher i Zuzanna Kupczyk kl. 4e) opiekun J. Ficek

 

1. Srebrny medal w LA w biegu na 400 m) Przybyła Brygida kl. 1e opiekun J. Pyka

2. Srebrny medal w LA w biegu na 1500m) Kurpierz Krystyna kl. 2g opiekun J. Pyka

3. Srebrny medal w LA w b. przełajowym na 2000 m) Tomasz Berlik kl. 3a opiekun J. Pyka

4. Srebrny medal w siatkówce dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

5. Srebrny medal w piłce nożnej dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

6. II miejsce w szkolnej miejskiej Lidze SKS

-> reprezentacja Szkoły (amatorek) w siatkówce opiekun J. Ficek

 

1. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2

(Para: Jolanta Szubert kl. 2f i Aleksandra Augsburg kl. 2g) opiekun J. Ficek

2. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4

(Para: Krawczyk Milena kl. 3a i Magdalena Iłczyk kl. 4f) opiekun J. Ficek

3. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dz. -> reprezentacja Szkoły opiekun J. Ficek

4. Brązowy medal w piłce nożnej chł. -> reprezentacja Szkoły opiekun K. Bartnik

5. Brązowy medal w LA w b.przełajowym na 1500 m) Paula Gawroniuk kl.3a opiekun J. Pyka

6. Brązowy medal w LA w biegu na 200 m) Chodyniecka Marta kl. 2c opiekun J. Pyka

 

1. 4 MIEJSCE: w piłce ręcznej dziewcząt -> reprezentacja Szkoły opiekun W. Aksamit

2. 4 MIEJSCE: w szachach dz. Katarzyna Wiącek kl. 3g opiekun K. Nawarecka

3. 4 MIEJSCE: w tenisie stołowym -> para: J. Szubert 2g i M.Krawczyk 3a opiekun J. Ficek

 

SUKCESY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM:

1. 4 miejsce w siatkówce plażowej dz. (Para: M. Iłczyk IVf i P. Wicher IVe)  opiekun: J. Ficek

2. 5 miejsce w siatkówce dziewcząt (reprezentacja szkolna)  opiekun: J. Ficek

3. Awans do ½ finału wojewódzkiego w tenisie stołowym J. Szubert kl. 2f opiekun: J. Ficek

4. Awans do finału wojewódzkiego w p. nożnej dz. (reprezentacja szkolna) opiekun: J. Ficek

5. Awans do finału wojewódzkiego w LA opiekun J. Pyka

( Marta Chodyniecka 2c, Krystyna Kurpierz 2f, Brygida Przybyła 1e )