Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2007/2008

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2007/2008

NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Historyczne 1 miejsce w Licealiadzie dziewcząt.

( rywalizuje 13 Szkół z Opola w 11 dyscyplinach sportowych objętych współzawodnictwem )

 

SUKCESY NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

 

1.   Złoty medal w piłce nożnej dz.                               (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

2.   Złoty medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4 dz.   (Para: P. Wicher i Z. Kupczyk kl. 3e) opiekun J. Ficek

( w/w to również Mistrzynie z 2006 r. i 2007 r. )

3.   Złoty medal w LA dz. w biegu na 800 metrów             (Gawroniuk Paulina kl. 2e) opiekun J. Pyka

4.   Złoty medal w siatkówce chł.                                          (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ułamek

 

5.   Srebrny medal w LA dz. w skoku wzwyż                         (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

6.   Srebrny medal w LA dz. w biegu na 200 metrów            (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

7.   Srebrny medal w siatkówce dz.                           (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

8.   Srebrny medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 chł.  (Para: M. Śnigórski i A. Parcej kl. 2f) opiekun J. Ułamek

9.   II miejsce drużynowo w LA indyw. Biegi przełajowe            ( reprezentacja szkoły ) opiekun J. Pyka

 

10. Brązowy medal w tenisie stołowym w deblu dz.            (Para: P. Kania 2e i J. Szubert J. 1f) opiekun J. Ficek

11. Brązowy medal w piłce ręcznej dz.                               (reprezentacja szkolna)             opiekun: W. Aksamit

12. Brązowy medal w halowej piłce nożnej dz.                    (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

13. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 dz.   (Para: J. Szubert 1f i A. Augsburg 1g) opiekun J. Ficek

14. Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4. dz.  (Para: M. Iłczyk i D. Duda kl. 3f) opiekun J. Ficek

15. Brązowy medal w LA – rzut oszczepem                        ( M. Iłczyk ) opiekun J. Pyka

16. 3 miejsce drużynowo w LA dz.                          ( reprezentacja szkoły ) opiekun J. Pyka

 

SUKCESY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM:

1.   Srebrny medal w piłce nożnej dz.                                (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

2.   Srebrny medal w siatkówce plażowej klas 3 i 4 dz.   (Para: P. Wicher i Z. Kupczyk kl. 3e) opiekun J. Ficek

 

3.   Brązowy medal w siatkówce plażowej klas 1 i 2 chł.  (Para: M. Śnigórski i A. Parcej kl. 2f) opiekun J. Ułamek

4.   Brązowy medal w LA dz. w biegu na 800 metrów             (Gawroniuk Paulina kl. 2e) opiekun J. Pyka

 

5.   4 miejsce w siatkówce dz.                                       (reprezentacja szkolna)             opiekun: J. Ficek

6.   4 miejsce w LA dz. w skoku wzwyż                          (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

7.   4 miejsce w LA dz. w biegu na 200 metrów              (Chodyniecka Marta kl. 1c) opiekun J. Pyka

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Zuzanna Kupczyk kl. 3e – wytypowana do Plebiscytu na najlepszego ucznia sportowca Miasta Opola

- wyróżnienie w finale Mistrzostw Miasta Opola w siatkówce

- najlepsza zawodniczka w Mistrzostwach Miasta Opola w siatkówce plażowej

Maibach Mariola kl. 3e – wyróżnienie w finale Mistrzostw Miasta Opola w piłce nożnej

Banasik Ewa kl. 2d -  Nagroda dla najlepszej bramkarki w piłce nożnej w Mistrzostwach Województwa

Krawczyk Milena 2a - Nagroda dla najlepszej bramkarki w piłce ręcznej w Mistrzostwach Opola