Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2014/2015

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2014/2015

Największe osiągnięcia uczniów

we współzawodnictwie międzyszkolnym

w roku szk. 2014/2015



II miejsce we współzawodnictwie dziewcząt
IV miejsce we współzawodnictwie chłopców
Szkół Ponadgimnazjalnych Opola

6 miejsce - Wojciech Głuszek 3f - II Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

Mistrzostwa Województwa:
- 1 m –ce – Marcin Wacha 2f   –  wędkarstwo spławikowe   - J Ficek

- 2 m - ce –  Wojciech Głuszek 3f i Patryk Gamrot 1g- w tenisie stołowym w deblu –  K. Bartnik                                                                                     
- 2 m - ce – Marcin Wacha 2f, Vanessa Nizik 1a, Przemek Kaflowski 2f - wędkarstwo spławikowe - drużynowo  –  J. Ficek

- 3 m - ce –  Wojciech Głuszek 3f   - w tenisie stołowym - indywidualnie –  K. Bartnik
- 3 m - ce – Klaudia Pogrzeba 4b – Indywidualne Mistrzostwa Woj. w lekkiej atletyce – bieg na 1500m    - J Pyka    
- 7 m – ce – Klaudia Pogrzeba – w Indywidualnych Biegach Przełajowych -1500m - J. Pyka

 




Półfinał Mistrzostw Województwa
- 2 m - ce – Elżbieta Bielecka 4e i Klaudia Pogrzeba 4b - w tenisie stołowym w deblu  - K. Bartnik


Mistrzostwa Opola - 36 medali:
(7 – złotych, 9 – srebrnych i 20 – brązowych)

- 1 m - ce –  Wojciech Głuszek 3f   - w tenisie stołowym    –  K. Bartnik
- 1 m - ce –  Wojciech Głuszek 3f i Patryk Gamrot 1g- w tenisie stołowym w deblu –  K. Bartnik                                                                                     
- 1 m - ce – w piłce koszykowej dziewcząt - Pawelczyk Paulina, Kasprzyk Violetta, Zyla Karolina, Morka Monika, Markuszewska Ewa, Kaczybura Klaudia – K. Nawarecka
- 1 m - ce – Klaudia Pogrzeba 4b - w lekkiej atletyce – 1500m –  J. Pyka
-1 m - ce – Dagmara Koziarska 4c  – w lekkiej atletyce – kula –  J. Pyka
- 1 m - ce  - Łukasz Szczerba – pływanie stylem motylkowym 50m – R. Krzyształowicz
- 1 m – ce -  w beach soccer dziewcząt – reprezentacja szkoły - J. Ficek                                                                                                                                                

- 2 m – ce -  w siatkówce dziewcząt – reprezentacja szkoły - J. Ficek
- 2 m - ce  - Marcin Kowalski – pływanie stylem grzbietowym 50 – R. Krzyształowicz
- 2 m - ce  - pływanie sztafetowe chł.- Łukasz Szczerba, Steven Leckner, Dawid Skrzipczyk, Karol Owczar, Patryk Kubik, Patryk Mikolaszek, Łukasz Hutnik, Manfred Koziol - R. Krzyształowicz                                                                    
- 2 m - ce  - pływanie sztafetowe dz. – Kalina Łężak, Dagmara Koziarska, Nicola Okoń, Veronika Dumanska, Karolina Lasoń, Dominika Szuszniak, Dominika Kurek, Julia Chmielewska, rez. J. Jeziereny -  R. Krzyształowicz
- 2 m - ce – Veronika  Dumanska 1f – w lekkiej atletyce – pchnięcie kulą –  J. Pyka
- 2 m – ce – Lidia Murlowska   2b  - w lekkiej atletyce – trójskok –  J. Pyka
- 2 m - ce -  Wiktoria Bąbel 1e – w lekkiej atletyce – rzut oszczepem –  J. Pyka
- 2 m - ce – Kaleja Dawid 1 – w lekkiej atletyce – 110m ppł. –  W. Aksamit
- 2 m - ce – wędkarstwo spławikowe -drużynowo – J. Ficek
- 3 m - ce – Klaudia Pogrzeba 4b  – indywidualne biegi przełajowe - 1500m - J Pyka
- 3 m - ce – w piłce nożnej halowej  dziewcząt – reprezentacja szkoły - J. Ficek
- 3 m - ce – Elżbieta Bielecka  4e – w tenisie stołowym –  J. Pyka
- 3 m - ce – Sara Kinder 3f i Anna Hein 3b – w tenisie stołowym w deblu –  J. Pyka
- 3 m - ce – Patryk Gamrot  1g  - w tenisie stołowym –  K. Bartnik
- 3 m - ce – w siatkówce chłopców – reprezentacja szk. - R. Krzyształowicz
- 3 m – ce -  w piłce nożnej chłopców (orlik) – reprezentacja szkoły - K. Bartnik
- 3 m – ce -  w piłce nożnej dziewcząt (orlik) – reprezentacja szkoły - J. Ficek
- 3 m - ce  - Kalina Łężak 2b – pływanie stylem grzbietowym 50 – R. Krzyształowicz
- 3 m - ce  - Karolina Lasoń 1f – pływanie stylem klasycznym 50 – R. Krzyształowicz
- 3 m - ce – Zuzanna Grabowska  3f  - w lekkiej atletyce – 1500m –  J. Pyka
- 3 m - ce – Veronika  Dumanska 2f – w lekkiej atletyce – 100m ppł. –  J. Pyka
- 3 m - ce – Klaudia Gogolok 1f – w lekkiej atletyce – 100m –  J. Pyka
- 3 m - ce -  Wiktoria Bąbel 1e – w lekkiej atletyce – rzut dyskiem –  J. Pyka
- 3 m - ce – Mateusz Ramus 2b  - w lekkiej atletyce – 100m - W. Aksamit
- 3 m - ce – Mateusz Ramus 2b  - w lekkiej atletyce – 200m - W. Aksamit
- 3 m - ce  - Anna Gabor 4c, Klaudia Pogrzeba 4b– drużynowo w badmintonie  – J. Pyka
- 3 m - ce  - Marcin Wacha 2f, Dawid Wojda 3g, D. Galus 3g – drużynowo w badmintonie - J. Pyka
- 3 m – ce – Veronika Dumanska 2f – Festiwal sprintów – bieg na 60m – W. Aksamit
- 3 – m - ce - Łukasz Szczerba 3f - Mistrzostwa Miasta Opola w siłowaniu na rękę – W. Aksamit


Ratownictwo

- 2 m - ce - Wojewódzkie Zawody z Pierwszej Pomocy – Kalina Łężak, Dagmara Koziarska, Marcin Kowalski, Karolina Zyła - R. Krzyształowicz
- 3 m-ce  - Rejonowe Zawody z Pierwszej Pomocy –Dagmara Koziarska, Marcin Kowalski, Dariusz Kolasa, Sawicka Karolina - R. Krzyształowicz