Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2013/2014

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2013/2014

Największe osiągnięcia uczniów

we współzawodnictwie międzyszkolnym

w roku szk. 2013/2014

I MIEJSCE we współzawodnictwie międzyszkolnym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Opolu

4 miejsce - Wojciech Głuszek 2f - I Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym - 26.04.2014r.

w Mistrzostwach Województwa:

- 1 m - ceMagdalena Sobek 4e – Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce - bieg na 200m - J Pyka

- 2 m - ceMagdalena Sobek 4e – Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce – bieg na 400m - J Pyka

- 3 m - ceMateusz Ramus 1b - Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce – bieg na 200m - J Pyka

- 3 m - ce - piłka ręczna dziewcząt - Finał Mistrzostw Województwa – Violetta Kasprzyk 2c, Justyna Firlus 3b, Magda Danowska 2a, Nikola Okoń 1a, Carmen Willim 4b, Violeta Kasprzak 4e, Klaudia Pikos 3e, Dagmara Wilk 4b, Klaudia Gogolok 1f, Karolina Zyła 2b - W. Aksamit

- 4 m – ce – Klaudia Pogrzeba – Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych – 2000m - J. Pyka

- 6 m - ce - Wojewódzkie Zawody Pierwszej Pomocy – Kalina Łężak, Dagmara Koziarska, Karolina Zyła, Łukasz Szczerba - R. Krzyształowicz

w Mistrzostwach Opola zdobyliśmy 35 medali:

(12 – złotych, 10 – srebrnych i 13 – brązowych)

- 1 m - ceWojciech Głuszek 2f - w tenisie stołowym – K. Bartnik

- 1 m - ceWojciech Głuszek 2f i Mateusz Dąbrowski 2b - w tenisie stołowym w deblu – K. Bartnik

- 1 m - ce – w piłce ręcznej dziewcząt - Violetta Kasprzyk 2c, Justyna Firlus 3b, Magda Danowska 2a, Nikola Okoń 1a, Carmen Willim 4b, Violeta Kasprzak 4e, Klaudia Pikos 3e, Dagmara Wilk 4b, Klaudia, Gogolok 1f, Karolina Zyła 2b - W. Aksamit

- 1 m - ce – w piłce koszykowej dziewcząt - Oliwa Dominika, Niedworok Sandra, Gabrysz Sonia, Pawelczyk Paulina, Kasprzyk Violetta, Zyla Karolina, Morka Monika, Markuszewska Ewa, Kaczybura Klaudia, Danowska Magdalena, Załowska Hanna, Dagmara Wilk – K. Nawarecka

- 1 m – ce - w piłce nożnej halowej dziewcząt – reprezentacja szkoły - J. Ficek

- 1 m – ce - w piłce nożnej dziewcząt (orlik) – reprezentacja szkoły - J. Ficek

- 1 m - ce Magdalena Sobek 4e – w lekkiej atletyce – 200m – J. Pyka

- 1 m - ceMagdalena Sobek 4e – w lekkiej atletyce – 400m – J. Pyka

- 1 m - ceVeronika Dumanska 1f – w lekkiej atletyce – 100m ppł. – J. Pyka

- 1 m - ceMateusz Ramus 1b -w lekkiej atletyce – 100m - W. Aksamit

- 1 m - ceStanisław Pawleta 2f - w lekkiej atletyce – rzut oszczepem - W. Aksamit

- 1 m – ce – Mateusz Ramus 1b – Festiwal sprintów – bieg na 60m – W. Aksamit

- 2 m – ce - M. Sobek 3e, Z. Grabowska 2f, H. Załowska 3b, K. Pogrzeba 2b, M. Kansy 1c, V. Kasprzyk 1c, K. Kupka 2f, L. Murlowska 2b - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt 8 x 800m – J. Pyka

- 2 m - ceKlaudia Pogrzeba 3b – indywidualne biegi przełajowe - 2000m - J Pyka

- 2 m - ceWiktoria Dudek 1f – w lekkiej atletyce – 100m – J. Pyka

- 2 m - ceDaria Chochorowska 1b – w lekkiej atletyce – 100m ppł. – J. Pyka

- 2 m - ceMateusz Ramus 1b - w lekkiej atletyce – 200m - W. Aksamit

- 2 m - ceH. Załowska 3b, W. Dudek 1f, L. Murlowska 1b, M. Sobek 4e - w lekkiej atletyce – sztafeta 4X100m - J. Pyka

- 2 m - ce - Dagmara Wilk 4b i Anna Gabor 3c – drużynowo w badmintonie – J. Pyka

- 2 m - ce - Łukasz Szczerba – pływanie stylem dowolnym 50m – R. Krzyształowicz

- 2 m - ce - Kalina Łężak 2b – pływanie stylem grzbietowym 50m – R. Krzyształowicz

- 2 m – ce – Mateusz Ładocha – Festiwal sprintów – bieg na 60m - W. Aksamit

- 3 m - ceKarolina Kupka 3f –indywidualne biegi przełajowe – 2000m - J Pyka

- 3 m - ce – Mateusz Ładocha 3g – indywidualne biegi przełajowe - 2000m - W. Aksamit

- 3 m - ce - pływanie sztafetowe - Łukasz Szczerba, Steven Leckner, Dawid Skrzipczyk, Karol Owczar, Patryk Kubik, Patryk Mikolaszek, Łukasz Hutnik, Manfred Koziol - R. Krzyształowicz

- 3 m - ce – Klaudia Gogolok 1f – w lekkiej atletyce – 100m – J. Pyka

- 3 m - ceKarolina Kupka 3f - w lekkiej atletyce – 800m – J. Pyka

- 3 m - ceKlaudia Pogrzeba 3b - w lekkiej atletyce – 1500m – J. Pyka

- 3 m – ce – Lidia Murlowska 2b - w lekkiej atletyce – trójskok – J. Pyka

- 3 m - ce - Aneta Mospan 2d – w lekkiej atletyce – rzut oszczepem – J. Pyka

- 3 m - ceDagmara Wilk 4b – w lekkiej atletyce – rzut dyskiem – J. Pyka

- 3 m - ceDagmara Koziarska 3c – w lekkiej atletyce – kula – J. Pyka

- 3 m - ceRobert Mazurek 3g –w lekkiej atletyce – 3000m - W. Aksamit

- 3 m - cew siatkówce plażowej dziewcząt - Dagmara Wilk/Dorota Szelwach – J. Ficek

- 3 m – ce - w beach soccer dziewcząt – reprezentacja szkoły - J. Ficek