Start Osiągnięcia sportowe Osiągnięcia sportowe 2011/2012

PostHeaderIcon Osiągnięcia sportowe 2011/2012

Najważniejsze sukcesy uczniów

we współzawodnictwie międzyszkolnym

w roku szk. 2011/2012

 

 

Mistrzostwa Opola:

 

- 1 m - ce – w halowej piłce nożnej – Reprezentacja Szkoły /opiekun J. Ficek

- 1 m - ceDorota Szelwach 2b i Kristina Krok 3c - w siatkówce plażowej / J. Ficek

- 1 m - ce Magdalena Sobek 2e – w lekkiej atletyce – 400m / J. Pyka

 

- 2 m - ceMagdalena Sobek 2e – w lekkiej atletyce – 200m / J. Pyka

- 2 m – ce – Paulina Antkowiak 1f - w lekkiej atletyce – 800m / J. Pyka

- 2 m - ce - Sandra Lisoń 3f – w lekkiej atletyce – pchnięcie kulą / J. Pyka

- 2 m - ceKristina Krok 3c - w lekkiej atletyce – skok wzwyż / J. Pyka

- 2 m - ce – w piłce ręcznej dziewcząt - reprezentacja szkoły / W. Aksamit

 

- 3 m - ceKristina Krok 3c - w lekkiej atletyce – bieg na 100m ppł. / J. Pyka

- 3 m - cePaulina Nowicka 1f - w lekkiej atletyce – 800m / J. Pyka

- 3 m - ceKlaudia Pogrzeba 1b - w lekkiej atletyce – 1500m / J. Pyka

- 3 m - ceHanna Załowska 2b, Kristina Krok 3c, Monika Gladys 2d, Magdalena Sobek 2e,

w lekkiej atletyce – sztafeta 4X100m / J. Pyka

- 3 m - ce - M. Sobek 2e, K. Krok 3c, S. Suchanek 3f, M. Sznotala 4d, B. Przybyła 4e,

H. Załowska 2b, S. Niedworok 2b, S. Gabrysz 2b, V. Kasprzak 2f, A. Menzel 2e

- sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt 10 x 600m / J. Pyka

- 3 m - ceJacek Błachut 3d –indywidualne biegi przełajowe - 2000m / J. Pyka

- 3 m - ce - Paulina Antkowiak 1f i Paulina Nowicka 1f – drużynowo w badmintonie / J. Pyka

- 3 m – ce - w piłce nożnej dziewcząt – reprezentacja szkoły / J. Ficek

- 3 m – ce - w siatkówce dziewcząt – reprezentacja szkoły / J. Ficek

- 3 m – ce - w siatkówce plażowej chłopców / J. Ułamek

 

- 4 m - ce - drużynowo w szachach / K. Nawarecka

- 4 m – ceD. Wilk i V. Kasprzak – w siatkówce plażowej / J. Ficek

- 4 m – ceE. Macha i E. Koch- w tenisie stołowym w deblu / J. Ficek

 

 

 

Mistrzostwa Województwa:

 

- 1 m - ceMagdalena Sobek 2e – Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce

- bieg na 200m / J. Pyka

- 1 m - ceMagdalena Sobek 2e – Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce

bieg na 400m / J. Pyka

- 3 m - ce - Kristina Krok 3c - Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce

- skok wzwyż / J. Pyka

 

- 4 m - ce - Rafał Tomas 3f - Konkurs wiedzy o Euro / J. Ficek

- 5 m- ce - w halowej p. nożnej dziewcząt / J. Ficek

 

 

 

 

NAGRODY DLA SPORTOWCÓW

 

Nauczyciele WF podsumowali rok szkolny 2011/2012. Najlepsi sportowcy szkoły za swoje zaangażowanie, sukcesy (minimum dwa medale na Mistrzostwach Miasta lub Województwa) i działalność na rzecz sportu szkolnego otrzymali podziękowania oraz prezent w postaci koszulek sportowych ufundowanych przez Radę Rodziców.

Nauczyciele WF chcą również podziękować wszystkim pozostałym sportowcom, którzy reprezentowali Ekonomik na zawodach szkolnych.

Największy sukces sportowy osiągnęła KRISTINA KROK, która zdobyła aż 10 medali w różnych dyscyplinach i otrzymała prestiżową statuetkę i tytuł sportowca roku. Kristina zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż w Mistrzostwach Województwa, a w Mistrzostwach Miasta: dwukrotnie złoty medal: w halowej piłce nożnej i siatkówce plażowej, srebrny medal w piłce ręcznej, brązowe medale: w siatkówce, piłce nożnej, w biegu na 100 metrów przez płotki, skoku wzwyż, w sztafecie 4x100 i sztafecie 10x600. Kristina otrzymała również statuetkę ufundowaną przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który nagrodził ją za sukcesy na Mistrzostwach Województwa.

Pozostali nagrodzeni to:

Magdalena Sobek 5 medali – dwa złote medale w Mistrzostwach Województwa w biegu na 200 i 400 m przez płotki. W Mistrzostwach Miasta: Złoty medal w biegu na 400 metrów, srebrny w biegu na 200 metrów i brąz w sztafecie 4x100, a także srebrny medal w piłce ręcznej. Magda otrzymała również z rąk Pani Dyrektor Ewy Nowak-Kubler dwie statuetki ufundowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który nagrodził ją za sukcesy na Mistrzostwach Województwa.

Daniela Smereczyńska 4 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, srebrny medal w piłce ręcznej i brązowe medale w piłce nożnej i siatkówce.

Violetta Kasprzak 4 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, srebrny medal w piłce ręcznej, brązowy medal w sztafecie 10x600, brązowy medal w siatkówce i IV miejsce w siatkówce plażowej.

Hanna Załowska 4 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w siatkówce i brązowe medale w sztafecie 4x100 i sztafecie 10x600.

Paulina Nowicka 4 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej, brązowy medal w biegu na 800 metrów i brązowy medal w badmintonie.

Paulina Antkowiak 4 medale – w Mistrzostwach Miasta: srebrny medal piłce ręcznej, srebrny medal w biegu na 800 metrów, brązowy medal w piłce nożnej i brązowy medal w badmintonie.

Dagmara Wilk 3 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej, siatkówce i IV miejsce w siatkówce plażowej.

Sandra Lisoń 3 medale – w Mistrzostwach Miasta: srebrny medal w piłce ręcznej, srebrny medal w pchnięciu kulą i brązowy medal w siatkówce.

Sandra Niedworok 3 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej, brązowy medal w sztafecie 10x600.

Sonia Gabrysz 3 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej, brązowy medal w sztafecie 10x600.

Dorota Szelwach 2 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w siatkówce plażowej i brązowy medal w siatkówce

Sara Machura 2 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej.

Anna Gabor 2 medale – w Mistrzostwach Miasta: złoty medal w halowej piłce nożnej, brązowy medal w piłce nożnej.

Gratulujemy sukcesów sportowych i dziękujemy!