Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Start

PostHeaderIcon Piłkarki Ekonomika wicemistrzyniami województwa!

Finał Wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej odbył się 7.03.2016 r. na Politechnice Opolskiej. W nim, po 8 latach przerwy, nasze piłkarki wywalczyły srebrne medale!

Więcej…

 

PostHeaderIcon PIŁKARKI W FINALE WOJEWÓDZKIM!

Mistrzynie Opola z Ekonomika, bardzo dobrze zaprezentowały się w półfinałach wojewódzkich w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 17.02.2016 r. w Strzelcach Op. Nasze piłkarki rozprawiły się kolejno: z gospodyniami ze Strzelec Op. 2:0, z drużyną z Głuchołaz 4:1 i Głubczyc 2:0.

Więcej…

 

PostHeaderIcon MISTRZOSTWA MIASTA w TENISIE dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt  naszej szkoły w składzie Anna Hein 4b, Sara Kinder 4f, Aneta Mospan 4d i Nikola Waletzki 1f  wzięła udział w Mistrzostwach Opola w tenisie stołowym. Zawody odbyły się 7. 01. 2016r. w sali gimnastycznej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu. Dziewczęta grały turniej indywidualny oraz deblowy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon IV Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą"

10.01.2016 r. na Placu Wolności o godz. 12:00 zameldowało się ponad 300 biegaczy. Jak zawsze nie zabrakło również reprezentacji Ekonomika, w której wraz z Panią Janiną Ficek pobiegły 4 absolwentki: Natalia Długosz, Dagmara Wilk, Klaudia Pogrzeba i Hania Załowska.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Złoto w Mistrzostwach Opola w Tenisie Stołowym

Zawody zostały rozegrane 8 stycznia 2016 roku w hali MOS w Opolu. Wojtek Głuszek IVF kolejny raz zdobył tytuł Mistrza Opola indywidualnie, a Patryk Gamrot IIG był o krok od medalu, zakończył mistrzostwa na IV miejscu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt

17.12.2015 r. odbył się najstarszy szkolny turniej sportowy. 15 dziewcząt - reprezentantek klas rywalizowało o medale. Najlepsza okazała się Sara Kinder z klasy 4f, która wygrała wszystkie mecze.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Siatkarki z pucharem!

Drużyna siatkówki złożona z uczennic i absolwentek naszej szkoły, które z przyjemnością ponownie zagrały w barwach Ekonomika - okazała się najlepsza w Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 22.11.2015 r. udział wzięło 10 drużyn kobiecych i męskich. Nasze dziewczyny gładko pokonały zespół z Gogolina i dwie drużyny KS Volley Krapkowice zajmując w Turnieju 1 miejsce.

Skład: Karolina Zyła (kpt.), Lidka Murlowska, Sara Kinder, Victoria Miler, Dagmara Wilk (A), Viola Kasprzak (A) i Ania Gabor (A). Coach Janina Ficek

 

 

PostHeaderIcon Historyczny sukces w szachach

Historyczny sukces w drużynowych Mistrzostwach Miasta Opola w szachach  - 3 miejsce!!!

Skład naszej drużyny od lewej - Świętek Ela, Kolender Marek, Stark Łukasz, Bajda Maciej. Opiekun: W. Aksamit

 

PostHeaderIcon Trzecie z rzędu Mistrzostwo Opola

W dniu 17.11.2015 na Sali sportowej Budowlanych Opole rozegrano Finał Mistrzostw Miasta  Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt. Nasza reprezentacja pod opieka mgr Katarzyny Nawareckiej rozegrała fantastyczne zawody po raz trzeci z rzędu zdobywając Mistrzostwo Opola.

Więcej…

 

PostHeaderIcon SIATKARKI WYKONAŁY PLAN

Podopieczne P. Janiny Ficek powtórzyły sukces z u ubiegłego roku i w finale wywalczyły srebrne medale. Eliminacje odbyły się 3.11.2015 r. Po bardzo dobrej i skutecznej grze nasze dziewczęta pokonały  kolejno: ZSZ im Staszica, ZS Budowlanych i PLO V. Wszystkie mecze wygrały bez straty seta, a to dało finał, który 12.11.15 r. odbył się na Politechnice Opolskiej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Nocne pływanie

W dniu 06.11.2015 pływacy z Ekonomika brali udział w Nocnym Pływaniu Długodystansowym o Puchar Dyrektora MOSiR w Opolu. Zawody polegały na przepłynięciu przez zespół sztafetowy jak najdłuższego dystansu w ciągu 45 minut. Nasza reprezentacja przepłynęła 3580 metrów i w kategorii PRO (ścigaliśmy się z trenującymi zawodnikami) zajęła trzecie miejsce.


W sztafecie popłynęli: Łukasz Szczerba, Marcin Kowalski, Kalina Łężak, Rafał Krzyształowicz, Michał Bieliński, Filip Mrozek, Szymon Mrozek, Karolina Lasoń, Marcin Wacha, Wiktoria Pawłowska i Denis Górka. Gratulujemy!!!
Trener - Rafał Krzyształowicz

 

PostHeaderIcon Znamy mistrzów szkoły w siatkówce

W dniu 30.10.2015 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. W turnieju brało udział 12 drużyn, rozegrano 25 spotkań, a medale podzielili między sobą (tak jak rok temu) klasy logistyczne. Mistrzowski tytuł obroniła klasa 4F. Srebrne medale wywalczyli uczniowie z klasy 3G a brązowe z 4G.

Więcej…

 

PostHeaderIcon KLASA 4B to MISTRZYNIE SIATKÓWKI!

Mistrzostwa Szkoły (23.10.2015 r.) zorganizowane  po raz 5, cieszyły się ogromną popularnością. W zawodach organizowanych przez Panią Janinę Ficek udział wzięło aż 16 klas (z 29 w szkole) - łącznie 126 uczennic. Najlepsza okazała się klasa 4B, która w finale pokonała tylko 1 punktem 21:20 (grano do 21 punktów) ubiegłoroczne Mistrzynie - również Ekonomistki z 4D.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Sabina Świerc MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA!

Uczennica kl. 1d Sabina Świerc pokonała ponad 30 reprezentantek województwa opolskiego z rocznika 1999 w biegu przełajowym na dystansie 1400m i wywalczyła złoty medal.

Więcej…

 

PostHeaderIcon OPOLSKIE PODBIEGI

4 Października 2015 r. odbyła się już 8 edycja Opolskich Podbiegów. Trasę ponad 6 km dzielnie pokonali również nasi uczniowie. ( na zdjęciu reprezentacja klasy 2F). W podbiegach udział wzięło prawie 1000 osób z Opola i okolic.

Więcej…

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19

Sonda
Czy lubisz lekcje WF-u?